تور غار دربندرشی تا دریاچه ویستان

قیمت
از150,000 تومان
قیمت
از150,000 تومان
افزودن به لیست دلخواه

افزودن آیتم به علاقه مندی ها نیازمند یک حساب کاربری است

711

چرا رزو کنید؟

  • بدون هیچ زحمتی بهترین تضمین قیمت
  • پشتیبانی به مشتریان 24/7
  • تورها و فعالیت های گلچین شده
  • بیمه مسافرتی رایگان

سوالی دارید ؟

دریغ نکنید با ما تماس بگیرید. ما یک تیم متخصص و ما خوشحال به صحبت کردن با شما می باشد.
09378888551

info@iran-gardan.com

4 ساعت
تاریخ: 31 مرداد ماه
تهران
توتکابن
حداکثر نفرات: نامحدود
توضیحات تور

تور غار دربند رشی تا دریاچه ویستان

تور غار دربند رشی تا دریاچه ویستان شامل بازدید از یکی از قدیمی ترین غارهای ایران می باشد که نشانه های زندگی انسان های اولیه در آن وجود دارد. غار دربند رشی غاری است بسیار زیبا که در دل جنگل های منطقه توتکابن و در نزدیکی شهر رودبار قرار گرفته است. دریاچه ویستان نیز دریاچه ای طبیعی و زیبا در دل همین منطقه می باشد.

در این تور به گیلان زیبا سفر می نماییم به حاذبه های کمتر شناخته شده اش. دریاچه ویستان یا یسان در بره سر رودبار واقع شده ودر واقع استخر طبیعی زیبایی است که بر اثر زلزله ایحاد شده است. انعکاس درختان راش ، سکوت دریاچه و بکر بودنش فضایی آرامش بخش را ایجاد نموده که در همه فصول برای طبیعتگردی مناسب است. در ادامه به غار دربند رشی یک غارطبیعی که نشانه های تمدن پارینه سنگی را در خود جای داده است می رویم. تصور اینکه به غاری قدم می گذرانید که انسان های اولیه در آن می زیستند هم هیجان انگیز است. نکته مهم این تور یک روزه نزدیکی مسیر به تهران و کمتر در ترافیک ماندن و قرصت بیشتر برای در طبیعت ماندن است.

با رزرو تور غار دربند رشی تا دریاچه ویستان می توانید همراه با گروهی از همسفران و راهنمای گردشگری حرفه ای، از دیدن زیبایی های این مقصد زیبا لذت ببرید.

جاذبه ها و مقاصد گردشگری تور غار دربند رشی و دریاچه ویستان:

تور غار دربند رشی تا دریاچه ویستان شامل گشت ها و بازدید از جاذبه های زیر می باشد:

طبیعت زیبای رودبار گیلان، دریاچه زیبای ویستان، غار دربند رشی

مجموعه ایران گردان تلاش دارد تا در تور غار دربند رشی تا دریاچه ویستان ، تجربه و خاطره ای به یاد ماندنی برای شما رقم بزند.

با ما همراه باشید.

محل حرکت رفت

میدان آرژانتین

ساعت رفت

05:00

خدمات تور:

  • وسیله نقلیه توریستی
  • وسیله نقلیه محلی (هزینه بر عهده مسافر)
  • میان وعده
  • بیمه مسئولیت مدنی
  • راهنما
برنامه سفر

روز اول:

5 صبح از محل قرار حرکت می نماییم. مسیرمان از جاده رشت است و صبحانه را در رستوران در مسیر صرف می نماییم . مسیرمان را به سمت رودبار و منطقه توتکابن ادامه می هیم. ادامه می دهیم پس از گذر از رودبار اولین گشت ما پس از گذر از توتکابن و منطقه سی دشت؛ غار دربند رشی به عنوان قدیمی ترین زیستگاه کشف شده انسان در ایران می باشد. برای رسیدن به غار یک ساعت پیمایش سبک داریم. به ابتدای مسیر برمی گردیم و مسیرمان را تا دریاچه ویستان ادامه می دهیم و ناهار را در طبیعت اطراف دریاچه صرف می نماییم. عصرگاهان به سمت تهران برخواهیم گشت.

نقشه گوگل

GDPR