تور دیو حمام

0
قیمت
از198,000 تومان
قیمت
از198,000 تومان
افزودن به لیست دلخواه

افزودن آیتم به علاقه مندی ها نیازمند یک حساب کاربری است

956

چرا رزو کنید؟

  • بدون هیچ زحمتی بهترین تضمین قیمت
  • پشتیبانی به مشتریان 24/7
  • تورها و فعالیت های گلچین شده
  • بیمه مسافرتی رایگان

سوالی دارید ؟

دریغ نکنید با ما تماس بگیرید. ما یک تیم متخصص و ما خوشحال به صحبت کردن با شما می باشد.
09378888551

info@iran-gardan.com

1 روزه
تاریخ: 3 مرداد ماه
تهران
مازندران
حداکثر نفرات: نامحدود
توضیحات تور

تور دیو حمام

تور دیو حمام شامل بازدید از زیبایی های جنگلی بسیار زیبا و خاص می باشد. در فصل تابستان، به دلیل گرمای هوای تهران، سفر به مناطق شمالی کشور توصیه می­شود. نمک آبرود بی شک یکی از مناطقی است که می­توان در آن همزمان طبیعت بکر و امکانات رفاهی و تفریحی مدرن مانند تله کابین، سورتمه، زیپ لاین و پل معلق را تجربه کرد. در ارتفاعات نمک آبرود و نزدیک قله یکی از زیباترین پدیده های زمین شناسی وجود دارد. حمام دیو نام یکی از جاذبه های نمک آبرود است که بر اساس اسطوره ها محل زندگی دیوان مازندران بوده است. چاهی عمیق با دیواره های صاف و پوشیده از خزه و درختان کهن سال است. دیو حمام منطقه ای است  که بر اساس شاهنامه فردوسی محل زندگی اکوان دیو و نبرد رستم با او را به اینجا نسبت می دهند. با رزرو تور دیو حمام می توانید همراه با گروهی از همسفران و راهنمای گردشگری حرفه ای، از دیدن زیبایی های این مناطق زیبا لذت ببرید.

جاذبه ها و مقاصد گردشگری تور دیو حمام :

تور دیو حمام شامل گشت ها و بازدید از جاذبه های زیر می باشد:

جنگل پیمایی در منطقه نمک آبرود تا قله دیو حمام، استفاده از تله کابین نمک آبرود و نظاره مناظر زیبای اطراف، جاده زیبا و خاطره انگیز چالوس، ساحل دریای کاسپین ( در صورت داشتن وقت)

مجموعه ایران گردان تلاش دارد تا در تور دیو حمام ، تجربه و خاطره ای به یاد ماندنی برای شما رقم بزند. 

با ما همراه باشید.

محل حرکت رفت

میدان آرژانتین

ساعت رفت

05:00

خدمات تور:

  • وسیله نقلیه توریستی
  • وسیله نقلیه محلی (نیسان)
  • بیمه مسافرتی
  • راهنما
  • 1 وعده غذایی شامل: 1 صبحانه + پذیرایی میان وعده
برنامه سفر

روز اول:

04:30 صبح از محل قرار حرکت می نماییم . صبحانه را در رستوران منطقه کندوان صرف می نماییم. مسیر سفر را از جاده چالوس ادامه می دهیم. برای سرویس بهداشتی به مجموعه نمک آبرود می رویم سپس برای شروع برنامه جنگل پیمایی به ابتدای جاده جنگلی می رویم. بخشی از مسیر را با وسیله نفلیه محلی طی می نماییم با کمی پیمایش در جنگل به چندین چاه عمیق میرسیم که بر اساس مطالعات زمین شناسی به غار های این منطقه ختم میشود. با حدود نیم ساعت جنگل پیمایی تا ارتفاعات نمک آبرود و در نزدیکی حمام دیو برای صرف ناهار توقف خواهیم داشت. پس از صرف ناهار وارد محوطه تله کابین می شویم . دو ساعت زمان داریم برای استفاده از دو وسیله مهیج زیپ لاین و پل معلق . برای مسیر برگشت از تله کابین استفاده میکنیم و از فراز نمک آبرود مناظر زیبا را نظاره میکنیم.
در صورت داشتن وقت به ساحل دریای کاسپین می رویم و بعد از آن به تهران برمی گردیم. در کندوان توقفی برای صرف آش خواهیم داشت.

نقشه گوگل

GDPR