تور گیلان گردی

0
قیمت
از270,000 تومان
قیمت
از270,000 تومان
افزودن به لیست دلخواه

افزودن آیتم به علاقه مندی ها نیازمند یک حساب کاربری است

684

چرا رزو کنید؟

  • بدون هیچ زحمتی بهترین تضمین قیمت
  • پشتیبانی به مشتریان 24/7
  • تورها و فعالیت های گلچین شده
  • بیمه مسافرتی رایگان

سوالی دارید ؟

دریغ نکنید با ما تماس بگیرید. ما یک تیم متخصص و ما خوشحال به صحبت کردن با شما می باشد.
09378888551

info@iran-gardan.com

2.5 روزه
تاریخ: 28-26 شهریور ماه
تهران
گیلان
حداکثر نفرات: نامحدود
توضیحات تور

گیلانگردی

ماسال تا اولسبلانکاه، آبشار دودوزن،

تور گیلان گردی شامل بازدید از گیلان سرسبز است که با کلی جاذبه طبیعی و ییلاقات و فرهنگ بومی اصیلش همیشه مقصدی خاص و جذاب برای سفر به شمال کشور است. در این سفر کوتاه سعی داریم به بخشی از گیلان زیبا سفر داشته باشیم. ییلاق ماسال و اولسبلانکاه که تصاویر رویایی اش همیشه دل می برد بخصوص در فضای ابر و مه گرفته اش. ابشار دودوزن در منطقه سیاهمزگی، جاده زیبای امامزاده اسحق و امامزاده ابراهیم. دریاچه سقالکسار که جزو تمیزترین دریاچه های ایران شناخته می شود. اقامتگاه ما در منطقه شفت گیلان در فاصله نزدیک به این جاذبه ها قرار گرفته و بسیار محیط زیباو لوکسی دارد مشرف به شالیزار و کوه و طبیعت با امکانات تفریحی خوب که بسیار فضای آرامش بخشی ایجاد نموده است برای استراحت شما. با رزرو تور گیلان گردی می توانید همراه با گروهی از همسفران و راهنمای گردشگری حرفه ای، از دیدن زیبایی های این مناطق زیبا لذت ببرید.

جاذبه ها و مقاصد گردشگری تور گیلان گردی :

تور گیلان گردی شامل گشت ها و بازدید از جاذبه های زیر می باشد:

طبیعت گردی در طبیعت زیبای گیلان، ییلاق ماسال تا اولسبلانکاه، آبشار دودوزن، امامزاده اسحاق، دریاچه سقالکسار. مجموعه ایران گردان تلاش دارد تا در تور گیلان گردی ، تجربه و خاطره ای به یاد ماندنی برای شما رقم بزند.

با ما همراه باشید.

محل حرکت رفت

میدان آرژانتین

ساعت رفت

05:00

خدمات تور:

  • 1 شب اقامت در مجتمع اقامتی برکه
  • راهنما
  • بیمه مسئولیت مدنی
  • توجه: اجرای تور با وسیله نقلیه شخصی می باشد.
  • 2 وعده غذایی شامل: 2 صبحانه
برنامه سفر

روز اول:

5 حرکت از تهران عصر چهارشنبه ، پس از حدود 4 ساعت طی مسیر به اقامتگاه می رسیم. فضای اقامتگاه در شب بسیار رویایی و آرامش بخش است.

روز دوم:

5 پس از صرف صبحانه بازدید آبشار دودوزن را خواهیم داشت برای صرف ناهار و بازدید به ییلاق ماسال خواهیم رفت و پس از غروب به اقامتگاه برخواهیم گشت.

5 صبح پس از صبحانه به جاده امامزاده اسحاق می رویم. برای صرف ناهار به اقامتگاه برمی گردیم و پس از آن اقامتگاه را ترک نموده و در مسیر برگشت از دریاچه سقالکسار بازدید خواهیم داشت.

نقشه گوگل

GDPR