تور آبشار آهکی اسکلیم

0
قیمت
از330,000 تومان
قیمت
از330,000 تومان
افزودن به لیست دلخواه

افزودن آیتم به علاقه مندی ها نیازمند یک حساب کاربری است

689

چرا رزو کنید؟

  • بدون هیچ زحمتی بهترین تضمین قیمت
  • پشتیبانی به مشتریان 24/7
  • تورها و فعالیت های گلچین شده
  • بیمه مسافرتی رایگان

سوالی دارید ؟

دریغ نکنید با ما تماس بگیرید. ما یک تیم متخصص و ما خوشحال به صحبت کردن با شما می باشد.
09378888551

info@iran-gardan.com

2 روزه
تاریخ: 17-18 و 26-25 مهر ماه
تهران
مازندران
حداکثر نفرات: نامحدود
توضیحات تور

تور آبشار آهکی اسکلیم و برنجستانک

تور آبشار آهکی اسکلیم شامل بازدید از آبشاری خاص و ویژه در دل جنگل های منطقه سوادکوه مازندران. آبشار آهکی اسکلیم که نامش را از اسکلیم رود کرفته و دارای ساختار آهکی با حوضچه های آهکی زیبا و منحصر به فرد است. برای رسیدن به این آبشار زیبا یک طبیعتگردی ناب را تجربه می نمایید با گذر از رودخانه و پیمایش جنگل های هیرکانی و مناظر بدیع طبیعت را شاهد خواهید بود و لذت یک طبیعتگردی مهیج را خواهید برد.  توجه داشته باشید که برای تشکیل هر ذره این آبشار سالها زمان برده است و طبیعتگردان عزیز نباید پا بر روی ساختار آهکی و شکننده آن بگذارند.

طبیعت منطقه لفور سرشار از زیبایی های طبیعت و آبشارهای فراوان می باشد. هفت آبشار تیرکن یکی از زیباترین آبشارهای این مطقه است که برای رسیدن آن باید دل به دیدار جنگل های هیرکانی سواد کوه بسپاریم  و پس از طی مسیری نسبتا کوتاه و لذت فروان طبیعت گردی ناب و هیجانی به این آبشارها برسیم. آب تنی در زیر آبشار در فصل تابستان یکی از بهترین لذت های طبیعت گردی است پس فرصت را از دست ندهید. ایرانگردان شما را به دیدار این آبشارهای زیبا دعوت می نماید.

با رزرو تور آبشار آهکی اسکلیم می توانید همراه با گروهی از همسفران و راهنمای گردشگری حرفه ای، از دیدن زیبایی های این مناطق زیبا لذت ببرید.

جاذبه ها و مقاصد گردشگری تور آبشار آهکی اسکلیم :

تور آبشار آهکی اسکلیم شامل گشت ها و بازدید از جاذبه های زیر می باشد:

جنگل پیمایی از دل جنگل های هیرکانی و گذر از اسکلیم رود تا آبشار طبقاتی با حوضچه های آهکی اسکلیم.

جنگل پیمایی از دل جنگل های هیرکانی و گذر از اسکلیم رود تا آبشار طبقاتی با حوضچه های آهکی اسکلیم. جنگل پیمایی تا هفت آبشار تیر کن

مجموعه ایران گردان تلاش دارد تا در تور آبشار آهکی اسکلیم ، تجربه و خاطره ای به یاد ماندنی برای شما رقم بزند.

با ما همراه باشید.

محل حرکت رفت

میدان آرژانتین

ساعت رفت

05:00

خدمات تور:

  • 1 شب اقامت در کلبه چوبی مجهز
  • بیمه مسئولیت مدنی
  • راهنما و راهنمای محلی
  • 2 وعده غذایی شامل: 2 صبحانه + پذیرایی میان وعده
  • وسیله نقلیه محلی
  • توجه: اجرای تور با وسیله نقلیه شخصی می باشد.
برنامه سفر

روز اول:

5 حرکت از محل قرار طبق برنامه، از جاده زیبا و تاریخی فیروزکوه به سواد کوه می رسیم. در مسیر از پل تاریخی ورسک بازدید می نماییم. مسیرمان را تا اقامتگاه ادامه می دهیم. ناهار را در اقامتگاه صرف می نماییم. سپسس برای بازدید هفت آبشار به روستای تیرکن می رویم پس از پیمایش حدود یک ساعته به این آبشار زیبا می رسیم و تا قبل از غروب در طبیعت خواهیم بود. شب اقامت در کلبه های چوبی خواهیم اشت.

روز دوم:

5 صبح زود اقامتگاه را ترک می نماییم. صبحانه را در طبیعت و در مسیر صرف می نمایید و با وسیله نقلیه محلی به ابتدای شروع پیمایش و جنگل پیمایی می رسیم. از این محل حداقل 1.5 ساعت مسیر تا آبشار آهکی اسکلیم از دل جنگل و رودخانه داریم تا به این آبشار زیبا و خاص یا حوضچه های آهکی خواهیم رسید. پس از صرف ناهار به محل ماشین محلی و در ادامه به اقامتگاه خواهیم رفت و پس از استراحتی کوتاه به تهران بازخواهیم گشت.

نقشه گوگل

GDPR